Forum Flipperowe
No Fear "przytulę" - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Giełda (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+--- Dział: Kupię, Sprzedam, Zamienię, Wypożyczę (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: No Fear "przytulę" (/showthread.php?tid=613)

Strony: 1 2


No Fear "przytulę" - KubaS - 29/08/2013

Jeśli ktoś ma w pełni sprawną maszynę w dobrym/bardzo dobrym stanie i byłby skłonny się z nią rozstać, zapraszam na priv'a Smile, interesowałby mnie także Black Rose.


- hudyglowa - 29/08/2013

Diablo ostatnio chciał sprzedać.

Pozdro


- Diablo - 30/08/2013

A w życiu , to jakieś pomowienie.


- Prezes - 30/08/2013

Diablo napisał(a):A w życiu , to jakieś pomowienie.

i do tego obrzydliwe! :mrgreen: ale na pewno Diabeł chętnie kupi, czyż nie? :lol:


- KubaS - 17/10/2013

bump!
nadal szukam no feara...


- Siwy - 03/11/2013

NO FEAR na allegro - 3600zł

ps. to nie mój ;-)


- marcinkg - 03/11/2013

juz moj Smile po temacie


- Elektroziom - 03/11/2013

Zniknął szybciej niż się pojawił.

Szybki biznes.

Ni ma czasu na rozkminki.


- KubaS - 04/11/2013

Eeee.... k...wa! Takie właśnie jest zasrane życie... jak mnie raz na ruski rok Prezes wyciągnął do knajpy u Mezika na piwo i grę w demomana to się jedyna maszyna której szukam musiała pojawić... i jak tu się nie zirytować?!


- mucha - 04/11/2013

i w dodatku nie daleko ciebie ;-)


- Paweł - 04/11/2013

nie musiałeś go dobijać :mrgreen:


- NEX - 04/11/2013

Szukasz flipera = zainstaluj sobie w telefonie monitor aukcji.
Inaczej zero szans na trafienie czegoś na Allegro w dobrej cenie Wink


- mucha - 04/11/2013

Paweł napisał(a):nie musiałeś go dobijać :mrgreen:

:mrgreen:



KubaS napisał(a):Eeee.... k...wa! Takie właśnie jest zasrane życie... jak mnie raz na ruski rok Prezes wyciągnął do knajpy u Mezika na piwo i grę w demomana to się jedyna maszyna której szukam musiała pojawić... i jak tu się nie zirytować?!

też bym się wkur...ł :mrgreen: , nie martw się popytam się wśród moich znajomych co sprzedają maszyny, może coś uda załatwić :-)
A ten Marcin to już chyba z 5 No Fear ma, a innym nie da :mrgreen:


- KubaS - 04/11/2013

NEX napisał(a):Szukasz flipera = zainstaluj sobie w telefonie monitor aukcji.
Inaczej zero szans na trafienie czegoś na Allegro w dobrej cenie Wink


Mam na kompie, a pracując jako freelancer spędzam przed nim całe dnie... telefon mam z serii SOLID; bateria trzyma miecha, lecz zainstalować się tam nic sensownego nie da. Normalnie pierwszy raz od miesiąca wyszedłem na piwko... !@$!@%$$#%^...


- NEX - 04/11/2013

Monitor aukcji na kompie nie ma sensu. Ludzie wystawiają aukcje w przeróżnych godzinach - patrz choćby właśnie aukcja z No fear.
Testowałem ten programik i działa świetnie - wiele razy wchodziłem na aukcje jako pierwszy Smile
Co do Solida - na tym faktycznie wiele nie zainstalujesz. Jeśli potrzebujesz koniecznie pół pancernego telefonu a chcesz korzystać w wszelkich dobrodziejstw Androida zastanów się nad Samsungiem Xcover 2 Wink