Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No Fear "przytulę"
#1
Jeśli ktoś ma w pełni sprawną maszynę w dobrym/bardzo dobrym stanie i byłby skłonny się z nią rozstać, zapraszam na priv'a Smile, interesowałby mnie także Black Rose.
Odpowiedz
#2
Diablo ostatnio chciał sprzedać.

Pozdro
Odpowiedz
#3
A w życiu , to jakieś pomowienie.
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#4
Diablo napisał(a):A w życiu , to jakieś pomowienie.

i do tego obrzydliwe! :mrgreen: ale na pewno Diabeł chętnie kupi, czyż nie? :lol:
Odpowiedz
#5
bump!
nadal szukam no feara...
No Fear, Starship Trooper, Last Action Hero, Dirty Harry
Odpowiedz
#6
NO FEAR na allegro - 3600zł

ps. to nie mój ;-)
XIX
Odpowiedz
#7
juz moj Smile po temacie
Odpowiedz
#8
Zniknął szybciej niż się pojawił.

Szybki biznes.

Ni ma czasu na rozkminki.
Odpowiedz
#9
Eeee.... k...wa! Takie właśnie jest zasrane życie... jak mnie raz na ruski rok Prezes wyciągnął do knajpy u Mezika na piwo i grę w demomana to się jedyna maszyna której szukam musiała pojawić... i jak tu się nie zirytować?!
Odpowiedz
#10
i w dodatku nie daleko ciebie ;-)
Odpowiedz
#11
nie musiałeś go dobijać :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Szukasz flipera = zainstaluj sobie w telefonie monitor aukcji.
Inaczej zero szans na trafienie czegoś na Allegro w dobrej cenie Wink
Odpowiedz
#13
Paweł napisał(a):nie musiałeś go dobijać :mrgreen:

:mrgreen:



KubaS napisał(a):Eeee.... k...wa! Takie właśnie jest zasrane życie... jak mnie raz na ruski rok Prezes wyciągnął do knajpy u Mezika na piwo i grę w demomana to się jedyna maszyna której szukam musiała pojawić... i jak tu się nie zirytować?!

też bym się wkur...ł :mrgreen: , nie martw się popytam się wśród moich znajomych co sprzedają maszyny, może coś uda załatwić :-)
A ten Marcin to już chyba z 5 No Fear ma, a innym nie da :mrgreen:
Odpowiedz
#14
NEX napisał(a):Szukasz flipera = zainstaluj sobie w telefonie monitor aukcji.
Inaczej zero szans na trafienie czegoś na Allegro w dobrej cenie Wink


Mam na kompie, a pracując jako freelancer spędzam przed nim całe dnie... telefon mam z serii SOLID; bateria trzyma miecha, lecz zainstalować się tam nic sensownego nie da. Normalnie pierwszy raz od miesiąca wyszedłem na piwko... !@$!@%$$#%^...
Odpowiedz
#15
Monitor aukcji na kompie nie ma sensu. Ludzie wystawiają aukcje w przeróżnych godzinach - patrz choćby właśnie aukcja z No fear.
Testowałem ten programik i działa świetnie - wiele razy wchodziłem na aukcje jako pierwszy Smile
Co do Solida - na tym faktycznie wiele nie zainstalujesz. Jeśli potrzebujesz koniecznie pół pancernego telefonu a chcesz korzystać w wszelkich dobrodziejstw Androida zastanów się nad Samsungiem Xcover 2 Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości