Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[K] Kupię używanego flippera w dobrym stanie
#61
Ta Creatura już w tym roku była pare razy na Alle
Odpowiedz
#62
thomy napisał(a):Ta Creatura już w tym roku była pare razy na Alle

to ciagle ta sama?
Odpowiedz
#63
Sądząc po zdjęciach i lokalizacji - ta sama.
Ale flipper bardzo "grywalny", ciekawy. Więc jeśli byłby w dobrym stanie, dlaczego nie?
Odpowiedz
#64
mucha napisał(a):Na allegro jest creatura za szóstke, a jest bardziej ciekawy niż getaway. Jedź sprawdź czy nie dobity, jak się potwierdzi opis sprzedającego to tylko się cieszyć z fajnej maszynki ;-)

Probuje namowic Marcina zeby puscil mi jakis stol, kika osob mi go polecilo Smile
Ale ten Creature wyglada ciekawie, a Gdansk mi bardzo odpowiada, zwlaszcza ze i tak mialem jechac rodzine odwiedzic Smile
Odpowiedz
#65
Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej , pograsz poogladasz pogadasz , co innego jest pisać na forum a co innego pograć na maszynie . Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#66
Pan Spruch ma 2 szt flintstones jak cos

Diablo napisał(a):Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej , pograsz poogladasz pogadasz , co innego jest pisać na forum a co innego pograć na maszynie . Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .
Odpowiedz
#67
Diablo napisał(a):.... Grałem kilka razy na flinstonach (tylko na turnieju) i jestem nimi zachwycony i z chęcia kupię jak sie gdzies pojawią , (ten z olx mi nie odpowiada ) .

fakt, flipper zajebisty :-)
Odpowiedz
#68
Diablo napisał(a):Adam , wstrzymaj sie i pojedz na najbliższy turniej

Do W-wy na turniej na pewno sie wybiore, do Lodzi pewnie tez - dalej to jednak duza wyprawa. Niestety jutro mi nie pasuje, takze najblizszy termin odpada. Co do samej maszynki - zakladam, ze jak sie bardzo nei spodoba to bez straty lub z niewielka strata sprzedam Smile Pewnie latwiej byloby sie wstrzymac i spokojnie kupic gdyby nie fakt, ze w Poznaniu nie ma zupelnie gdzie pograc.

hopper napisał(a):Pan Spruch ma 2 szt flintstones jak cos

Kto to Spruch? Smile

EDIT: A ok, ten sprzedawca, od duzej liczby drogich maszyn Tongue Rodzinka podjedzie sprawdzic to creatures i jest niezerowa szansa ze wezme Big Grin Kogo polecacie do krajowej wysylki flipperow?
Odpowiedz
#69
Polecamy transport wlasny. Przy okazji mozna ruszyc sie z domu i pomacac maszyne przed zakupem. Wysylanie na ogledziny kogos kto nie ma bladego pojecia ma taka sama wartosc jak opis na allegro.
Odpowiedz
#70
No jasne, ze lepiej obejrzec samemu, ale znam sie akurat na ocenie stanu technicznego tyle samo co moj wyslannik Smile Stan wizualny zakladam ze kazdy da rade ocenic. Z flipperami mialem tyle wspolnego, co pogralem jako dzieciakch w szczecinskich barakowozach Big Grin
Odpowiedz
#71
W związku ze zmasowanymi kontrolami Służby Celnej i rekwirowaniu automatów hazardowych, fliper doskonale nadaje się jako urozmaicenie oferty pizzeri, pubów, kręgielni. Na użytkowanie tego typu gry nie potrzeba zezwoleń , Zmasowany atak he he.
http://allegro.pl/fliper-pinbal-c-s-i-pe...ml#thumb/7
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#72
heh, tekst dobry :mrgreen:
Odpowiedz
#73
Pewnie dlatego tak szybko ktoś go kupił, postawi w knajpie i bedzie czekal na zmasowany atak slużby celnej . W tym przypadku wiadomo mina bezcenna
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#74
Diablo napisał(a):[...]kupił, postawi w knajpie [...]
mezik, znowu Ty?? ;-)
XIX
Odpowiedz
#75
Nie odpisze - jest zastawiony flipperami na amen.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości