Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELGIAN PINBALL OPEN 5-6.10.2013r kto chetny ?
#61
:-D Zuch chłopak,graty!!!!!!!!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#62
Ekstra.
#63
Dołączam się

[Obrazek: 23_130_2.gif]
[Obrazek: gora.gif]
#64
Brawo gratulujemy razem z Kubą :lol:
Mario
#65
rewelacyjna niespodzianka
WIELKIE GRATULACJE !
#66
no Stary wielkie gratulacje !! kawal dobrej roboty Smile tam to juz konktetna ekipa byla do ogrania ,super sprawa Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#67
Gratulacje!Super!!!
#68
Marcin Brawo, opowiadaj na czym grałeś !
#69
dzięki wszystkim za gratulacje Smile

W pierwszy dzien gralismy eliminacje do wyboru bylo jak dobrze pamietam 12 flipperow, kazdy musial wybrac 6. Do wykorzystania byl jeszcze JOKER czyli najslabszy wynik mozna bylo poprawic lub zagrac na innym flipperze. Ja gralem na EVIL KNIEVIEL, MEDIEVAL MADNESS, MONSTER BASH, METALICA, THE GETAWAY, CSI, poprawialem MM bo zrobilem az 3,5 mln Smile

W drugi dzien losowane byly pary i grane bylo do 2 wygranych, kto przegral spadal do grupy smierci, 1 przegrana w grupie smierci - koniec turnieju. Jako ze w eliminacjach bylem 21 to zaczynalem od 2 rundy, trafilem 1 mecz na goscia co byl 5 po eliminacjach, pozniej na 7 dalej nie pameitam Smile W sumie ogralem 4 gosci, zawsze po dogrywce na 3 flipperze. Mi udalo sie nie spasc do grupy smierci, tylko po 4 meczach wskoczylem do finalu Smile

Finalowa czworka to :

Paul Jongma - Hol
Marcin Kisiel - Pol
Dirk Elzholz - Ger
Tim Hulin Bouard - Fra

Na Francuza trafilem wczesniejszym etapie gdzie gralo sie do 2 wygranych (przegralem na FRANKENSTEIN, wygralem na ROCKY i wygralem na MEDIEVAL MADNESS) kolega spadl do grupy smierci w ktorej pozniej wszystkich ogaral i wszedl do finalu.


Final gralismy w 4 osoby na 3 flipperach, punktacja 4-2-1-0

THE GETAWAY - 1 miejsce
DIRTY HARRY - 2 miejsce
TEED OFF (pierwszy raz na oczy widzialem) - 1 miejsce

czyli w finale przytulilem 10 punktow

Niemiec i Holender mieli taka sama ilosc punktow po 4 i dogrywali sie o 2 miejsce, Francuz 3 punkty.


Organizator turnieju mial troszke pretensji ze rozwalilismy im impreze bo spieszylo nam sie na samolot itp, a oni chcieli ceremonie wreczenia nagrod itp zrobic, a ja na szybko wziolem co wygralem i pobieglem do samochodu Smile

Dziekuje mojemu FANCLUBOWI Smile Kuba i Marcin mi mocno kibicowali !
#70
https://plus.google.com/photos/105270652...8er3ry2hAE
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#71
http://www.pinballnews.com/shows/bop2013/index.html
#72
marcin kozacko na zdjęciach. wreszcie nie w dresach i... są efekty. gratulacje raz jeszcze.
#73
Alex jak mowisz ze to wszystko zasluga jeansow to do Budapesztu zakladam 2 pary, bo w Bytomiu standardowo 1 para na dupie nie pomogla Wink
#74
alexanderhrabia napisał(a):marcin kozacko na zdjęciach. wreszcie nie w dresach i... są efekty. gratulacje raz jeszcze.

Ty się od dresów wiesz co o.. ! ;-)
#75
Alex podpadles, Prezes ostatnio w Bytomiu tez gral w dresach Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości